X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
3 تیر 1385ساعت 05:38 ب.ظ

پدیدهای بی سابقه و تولیدی شرکت مرسدس بنز آلمان منو که حیرت زده کردند ..

مرسدس بنز اس ال کی 2006 در یک نگاه :(عکس چپ)

قیمت این خودرو صد و هفت هزار یورو هست و از موتور وی هشت بهره می بره (طبق معمول تولیدات بنز) قدرت موتورش چهارصد اسب بخاره و سرعتش از صفر تا صد فقط 4.4 ثانیه طول می کشه .

 

مرسدس بنز سی ال اس 2007 در یک نگاه :(عکس وسطی)

موتور وی هشت مجهز به سوپر چارژر دیفرانسیل جلو با 5439 سی سی حجم موتور ( در صورت مقایسه .. حجم موتور سمند 1800 و حجم موتور خودرو های رایج سواری در ایران اکثرا زیر 2000 هستند .. حالا قضاوت در مورد این حجم موتور با شماست) قدرت موتور پانصد و چهارده اسب بخار و هزار و هفتصد و سی کیلوگرم وزن این خودرو هست ماکزیمم سرعت این خودرو 250 کیلومتر در ساعت و صفر تا صد این خودرو 4.4 ثانیه طول می کشد .

 

مرسدس بنز سی ال کی 2007 در یک نگاه :(عکس راست)

موتور وی هشت و حجم موتور پنج هزار و چهارصد و سی و نه سی سی و سیصد و شصت و هفت اسب بخار قدرت این خودرو است . وزن این خودرو هزار و هفتصد و پانزده کیلوگرم است .ماکزیمم سرعت این خودرو 250 کیلومتر در ساعت است و صفر تا صد رو تو 5.1 ثانیه می ره !!

 

متفرقه : این کارشناس های فوتبال ما هم که روی هر چی آدم دو رو رو کم کردن .. تا قبل از جام جهانی یه چیزی می گفتن .. الآن از همه طرف دارن انتقاد می کنن به خدا ملت رو سر کار گذاشتن .. شما گوش ندید چون اینا همونایی هستن که قبل از جام جهانی ز کارهای برانکو تمجید می کردند از جمله مهم ترین آدم دو رو ( حاج رضایی)

 

در قسمت های بالا سعی شده با رنگ نارنجی با صرفه جویی در وقت خواننده ها حداکثر

اطلاعات کافی را در کوتاه ترین زمان منتقل کنم . از این به بعد سعی می کنم این طوری باشم تا بیننده ها راضی باشند .. در صورتی که مایلید توضیحات بیش تری در مورد این خودرو بدانید در قسمت نظرات اعلام کنید 

تکنولوژی امروز فردا رو می سازه .. با اون همراه باش !!

 

 

del.icio..us  digg  newsvine  furl    smarking  segnalo