X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
10 تیر 1385ساعت 07:59 ب.ظ

مدت 4 روز بود که به دلایلی کیبوردم سوت شده بود .. 4 روز به دلیل تعطیلی باید صبر می کردم تا بتونم دوباره رنگ کیبور رو ببینم .. امیدوارم با این کیب.رد جدید جدیدتر هم بنویسم ..

داشتم سایت کار ایکس وان رو مطالعه می کردم که یه تیتر جالب رو دیدم ..

آقای همایون پیراسته 36 ساله قصد دارن در حرکتی رکور شکننه مسیر مشهد تا تهران رو دنده عقب بیان .. البته باید بگم این آقا مهارت خاصی در انجام این گونه حرکت ها داره وسابقه دخشانی هم داره ..آقا همایون تونسته تا حالا از شهرستان نور تا تهران رو بدون دست رانندگی کنه و از اونجایی که شواهد نشون می دن .. رانندگی با دنده عقب رو بیش تر از درست رانندگی کردن دوست دارن ..

آقا همایون تا حالا یه پراید و یه مزدا 323 رو فدای این علاقه اش کرده و گیربکسشون رو آورده پایین .

او یکبار از میدان محسنی و شریعتی تا دربند و مسیر برگشت از دربند به ولی عصر و میرداماد را دنده عقب رفته و بار دیگر از گلستان 4 پاسداران تا 40 کیلومتر بعد از کرج ـ جاده چالوس !! ـ این حرکت را انجام داده است !!

رکورد های ایشون تا حالا هیچ کدوم ثبت نشده ..

نمی خوام زیاد پیازداغشو زیاد کنم .. همین قدر کفایت می کنه ..

به کودکان زیر 25 سال هم توصیه می کنم این حرکت رو بدون نظارت مسئولین فدراسیون و پدر و مادرشون انجام ندن!!!!!!!!!!!!!

امیدوارم شما هم یه روزی مثل آقای همایون پیراسته نوآور باشید و همیشه فعالیت هاتون مورد توجه قرار بگیره .. در ضمن برای آقای همایون پیرذاسته آروزوی موفقیت می کنم .

تکنولوژی امروز فردا رو می سازه..با اون همراه باش !! موفق باشید..!!

لینک های خودتان در باره هر موضوعی را در قسمت نظرات یا به آی دی مسنجرم در زیر بنر بفرستید تا با نام و آدرس وبلاگ خودتان در قسمت (کلیک کن) ثبت شود..حتما ذکر شود که برای قسمت کلیک کن ارسال شده !!

del.icio..us  digg  newsvine  furl    smarking  segnalo