14 تیر 1385ساعت 07:33 ب.ظ

شبکه ی بی بی سی پرایم .. یکی از بهترین و متنوع ترین شبکه های جهان با سابقه ی زیاد است که برنامه های بسیار جالب و متنوعی رو با سه زبان زیرنویس پخش می کنه .. البته که لحجه ی بریتانیایی غلیظ در برنامه ها به چشم می خوره که گاهی ممکنه برای زبان آموزان ایرانی که بیش تر این تفاوت ها رو به لحجه امریکایی یاد گرفته اند خنده دار باشه.

علاوه بر این جذابیت ها .. این شبکه در قسمت موسیقی و اتومبیل هم فعالیت چشم گیری داره .. برنامه تاپ گییر      برنامه ای کامل است که تا دو سال پیش با یک مجری به نام (جرمی جیمز) داشت ولی در سال های اخیر با سه مجری ادامه کار می دهد .

در این برنامه که از پیشرفته ترین امکانات تصویربرداری استفاده می شود تقریبا تا به امروز تمامی غول های اتومبیل دنیا مورد آزمایش قرار گرفته اند .

کمپانی ها خود خودروهای تولیدی جدیدشان را به این برنامه تقدیم می کنند تا هم تبلیغ باشه و هم اتومبیل هاشون کامل مورد آزمایش قرار بگیره .

این برنامه حدودا دو هفته یکبار پخش می شود که در هر بار پخش به مقایسه سه خودروی تراز اول جهان و مقایسه آنان می پردازند .

در قسمتی دیگر از یکی از هنرپیشه های سینمای انگلاستان دعوت می شود تا در پیست مخصوص برنامه با اتومبیل شخصی خودش رکوزدی رو به جای بزاره و لاون رکورد در تابلوی رکورد های تاریخ این برنامعه ثبت می شه .

در مطلب بعدی سعی می کنم تحلیل مجری های این برنامه رو از سه اتومبیل پورشه ، بی ام دبلیو ام 5 و استون مارتین 2006 بنویسم .

این برنامه حدود ساعت 23 از شبکه بی بی سی پرایم پخش می شه که برای اطلاعات بیش تر می توینید با استفاده از تله تکست این شبکه استفاده کنید .

کلیک کن  :

 موتور جستجوی ریسمون

*اولین موتور جستجوی مستقل فارسی

فروشگاه اینترنتی دالاهو

  *زنبیلو بردار بیار

  خرید خودروی اینترنتی..با شرایط اینترنتی !!

*شرایط خرید

 خاطرات کودکان !! 

* جالبه .. شما هم وقت کردید خاطره بفرستید

خلاقیت سرزمین  

*سایت جالبیه !!

آموزش برنامه های گرافیکی

خیلی کامل و جالب

ترفند های باحال در ترفندستان    

از اون ترفند هایی که بدرد ایرانی ها می خوره !!

del.icio..us  digg  newsvine  furl    smarking  segnalo