5 مرداد 1385ساعت 12:13 ق.ظ

از دید یه مرد که به زندگی مشترکش علاقه داره .. رانندگی خانم ها احترام گذاشتن به حق اونهاست و فراهم کردن همه ی امکانات رفاهی از جمله یک خودرو با دادن خون دل .. از همه چیز بیش تر می تونه پایه های لق زندگی رو محکم کنه .. یارو جرات نداره پشت فرمون ماشینش بشینه .. هر وقت هم می شینه ... نقش و نگار های کف کفش خانمش رو می توینید رو صورتش ببینید .. ..

جرات ... حرفه ای گری و ابتکار از جمله نکاتی است که می توان به رانندگی خانم ها نسبت داد .. از راهنما یک کیلومتر قبل از پیچیدن  استفاده می کنند و تا یه ماشین ازشون سبقت می گیره خاموش می کنند .. برای دنده عوض کردن نیاز این احساس می شه که یه بار به دنده نگاه کنن چون کار از محکم کاری عیب نمی کنه .. خدا نکنه یه همچین صحنه هایی تو لاین سرعت مشاهده بشه .. کارشناس ها پیشنهاد می کنن در صورت مشاهده ی یه خانم درایور .. دو راه دارید .. یا از قبل بمبی در اتومبیل خود قرار داده باشید که در صورت لزوم آن را عملی کنید و به روش بسیار ملایم تری  بمیرید .. یا اتومیل خود را به اولین دیوار بزنید تا کمترین خسارت به خودروی شما وارد شود .... برای محکم کاری خودتون هم می تونید به داخل نزدیک ترین جوب آن اطراف بپرید تا از خطر این اعجوبه های رانندگی در امان بمانید .

حالا چطور می شه  یه راننده زن رو تشخیص داد :

* فرمان را با دو دست و در صورت نیاز با تعدادی بیش تر می گیرند .

* معمولا با اتومبیل رفتار دوستانه ای دارند و اجازه می دهند اتومبیل هر طرف که می خواهد برود .

* سر چراغ قرمز های از اتومبیل جلویی خود 5 متر فاصله می گیرند .

* بعد از سبقت گرفتن تا 15 دقیقه خوشحالی در چهره آن ها موج می زند .

* صدای فشار آمدن به موتور ماشینشون تا 20 کیلومتر قابل احساسه !!

* به محض این که خورشید تصمیم به حرکت به سمت غرب می کنه .. چراغ هاشون رو روشن می کنن !!

* ماشینشون یک رنگ پریدگی و یا فرو رفتگی تابلو داره .

* در طول مسیر یک کیلومتری چراغ ترمزشان 25 بار روشن و خاموش می شود .

* از رنگ چهره ی رانندگان اتومبیل ها اطراف این خودروها که معمولا بین زرد و قرمز و سیاه تغییر می کنه می شه فهمین که آیا راننده زنه یا نه !!

این هم لینکی که کل حرف های من رو اثبات  می کنه .. فیلمش هم موجوده .. یه خانم با ماشین رفته تو قنادی .. نبینید ضرر کردید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نکته تستی : زیبایی مطلب به رک بودنشه ولی قصدی در آن وجود نداره .. امیدوارم به جامعه زنان بر نخورده باشی و این مطلب رو یه شوخی تلقی کنند .. موفق باشید !!

تکنولوژی امروز .. امروز رو می سازه .. به فکر فردا باش !!

 

del.icio..us  digg  newsvine  furl    smarking  segnalo