31 مرداد 1385ساعت 04:04 ب.ظ

از روز اولی که سیستم وبلاگ تو ایران به راه افتاد خیلی از استعداد ها یکدفعه ریختن بیرون .. خیلی ایده های زیبا و جالبی تو این راه اومد و وبلاگ های بسیار جالبی راه افتادن و راه برای پیشرفت در یک عرصه ی دیگه برای جوانان ایرانی باز شد .. خلاصه تا زمانی که دست تو این کار زیاد نشده بود یکم وضع بهتر بود .. یادش بخیر زمانی که بلاگ اسکای با سیستم قبلیش قابلیت آپلود عکس رو هم می داد ولی دیگه خبری از این خبرا نیست ...

لغت وبلاگ خیلی عجیب و قریب به نظر می رسید ولی با گذشت زمان موسسات و انجمن هایی برای حمایت و توسعه اون بوجود اومدن و این به معنی پیشرفت بود ... خلاصه :

بدون شرح

یه جمله خیلی خیلی ساده آنتونی رابینز مرد موفق امریکا رو به این جایگاه رسوند واون این بود که" کار نشد نداره"..!!   

با این مقدمه خواستم یه دعوت دوستانه از همه به عمل بیارم ، سال 82 حدودا 15 وبلاگ تخصصی اتومبیل در حال فعالیت بودن از جمله فرمول یک ، اتل ، پژو و ....کارایران ... امیدوار بودم این گروه وبلاگ ها که تقریبا همه تو پرشین بلاگ بودن (کارایران هم اون روزا تو پرشین بلاگ بود) همکاریشون رو ادامه خواهند داد ولی از قضا زد و از این گروه  کارایران موند و(البته ممکنه اشتباه کنم) .. سیستم پرشین بلاگ اوایل افتضاحاتش بود که اومدم به بلاگ اسکای نسبت به پرشین بلاگ ، بلاگ اسکای بهشت بود و هنوز هم قبولش دارم ..

این همه حرافی و وراجی برای این فراخوان بود ... احیای وبلاگ های اتومبیل با همکاری همدیگر .. دوستانی که واقعا علاقه به خودرو دارند یا اطلاعات مکانیکی دارند ، یا تو کار تحقیق هستن و یا حتی  رشته

 تحصیلیشون یه جورایی ماشینیه ... بیاید تو کار حالا دنبال پایه می گردم .. اگه شما دو

ست

از کسانی که قصد دارند لینک این فراخوان را به دیگران معرفی کنند و یا قدمی برای این عمل بر دارند  خواهشمندم  آدرس وبلاگ و نام خودشان را در قسمت نظرات بگذارند تا یه جورایی جبران کنیم .

عزیز این مطلب رو می خونی به بقیه دوستانتون پیشنهاد بدید .. شاید اونا دوست داشته باشند ... الآن به کمک شما نیاز داریم.. حتی اگه دوست دارید بنویسید ولی ساخت ..وبلاگ رو بلد نیستید من دربست نوکرتونم .. چقدر خوبه که یه گروه متحد برای یه هدف و اون هم اطلاع رسانی به دیگران با هم همکاری کنند .. شاید یکم تو درخواستام تو فضا سیر کرده باشم .. ولی شما به عظمت خودتون این بنده ریزه میزه رو دریابید ..!!!

دوستانی هم که پیش دستی کردند و جامعه ی ماشینی رو شرمنده کردند و وبلاگ های مشتی و باحال رودر مورد خودرو درست کردند و دارن تو دنیای ماشین لایی می کشن .. یه دستی بکشن... آدرس وبلاگ و اسمشون رو به من برسونن .. از این فراخوان دوستانه تر هیچ جایی پیدا نمی شه مگر در بین وبلاگ نویسان اتومبیل ... (جدی نگیرید)

در صورتی که احساس می کنید دوست دارید به هر چه سریعتر  به ثمر رسیدن این فراخوان کمک کنید .. این فراخوان رو به دوستان مسنجر و..  برسونید .

این دعوت برای پایه هاست .. هر کی دوست داره ... شما شاید کسی ور بشناسید .. حتما خبرش کنید ..

تکنولوژی امروز..امروز رو می سازه .. به فکر فردا باش .. من و تو..موفق باشید..!!

 

del.icio..us  digg  newsvine  furl    smarking  segnalo