26 شهریور 1385ساعت 07:38 ب.ظ

کمپانی لامبورگینی بعد از وقفه ای کوتاه دوباره سری مدل های مورسیه لاگو را به مرحله تولید رساند .. البته با تفاوتی چشمگیر در قدرت موتور و امکانات جانبی خودرو .

در طراحی بدنه این نسل از لابورگینی های مورسیه لاگو دقت بسیاری شده و  زیبایی این اتومبیل چشم هر بیننده ای رو مانند مدل های قبلی به خودش خیره می کنه.

اشخاصی هستند که حتی با نگاه کردن به عکس ها این خودرو لذت داشتن اون و یکم فراتر از اون رو می برن... طراحی بدنه ی این خودرو بی رابطه با موشک های جنگی نیست .. چون بحثی به نام آیرودینامیک خودرو به سازندگان این اجازه رو می ده تا بهترین آیرودینامیک رو بوجود بیاورند تا شتاب خودرو و همچنین قدرت خودرو افزایش چشمگیری داشته باشه..

640 اسب... از این غول یک غول بی شاخ و دم ساخته .. عظمت این اتومبیل در سال های اخیر با طراحی موتور 60 دیگری توسط کمپانی لامبورگینی به اوج خودش رسیده .

ماکسیمم سرعت این خودرو 330 کیلومتر بر ساعت است و زمان صفر تا صد این اتومبیل 3.3 ثانیه است.

اگه کسی از شما پرسید بهترین و قدرتمند ترین خودروی جهان چیه .. تو دو کلمه بهش بگید .. لامبورگینی و بوگاتی ... اگه گفت نه ... بگید به من چه اینو امیرحسین گفته برو به اون بگو .. آخرم کتکش رو من می خورم..!!

دوستانی که تمایل به نویسندگی در زمینه خودرو دارند .. نام و آدرس ایمیلشان و ترجیحا آدرس وبلاگشون رو در قسمت نظرات بزارن تا اطلاعات تکمیلی براشون ارسال بشه...

 

گالری

پوستر نمای جلوی لامبورگینی

پوستر نمای پشت لامبورگینی

یک گام به جلو..موفق باشید..!!

del.icio..us  digg  newsvine  furl    smarking  segnalo