X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
22 مرداد 1386ساعت 05:20 ب.ظ

 

به گزارش روابط عمومی ایران خودرو ، پروژه تولید نسل جدیدی سمند با توجه به سلایق جوانان کلید خورد و در اواسط سال 87 به بازار عرضه خواهد شد .

 

 قاسم کاهه، مدیر پروژه سمند ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: با دعوت از جوانان و دریافت نظرات آنان تغییراتی در خودروی سمند ایجاد خواهد شد که در قالب محصول تعریف کرده‌ایم. وی در خصوص مدل‌های جدید سمند گفت: مدل ارتقا یافته سمند 86 در سال 87 به بازا‌ر عرضه خواهد شد. وی ادامه داد: در این مدل سمند سیستم‌های جدید و نیز خواسته‌های مشتریان سمند که تا سال 86 عنوان کرده بودند، اعمال خواهد شد. کاهه اظهار داشت: دومین پروژه سمند، EL6 است که با هدف رقابتی کردن محصول اواسط سال آینده تولید خواهد شد. مدیر پروژه سمند با بیان اینکه این خودرو در سال آینده به بازار عرضه خواهدشد، اظهار داشت: در پروژه سمند EL6 که از پروژه‌های بسیار ارزشمند و با هدف بهینه‌سازی محصول است، از ابزار مختلف برای رسیدن به قیمت مناسب استفاده کرده‌ایم.

 

با توحه به سابقه جند ساله ی حضور سمند در بازار خودرو هم اکنون نیاز به رقیب به روز برای این خودرو احساس می شود تا متقاضیان خرید خودرو زیر 15 میلیون با رقابت واقعی رو برو شوند و انتخاب برای آنان به گونه ای باشد که بهترین خودروی بازه را انتخاب کنند ، هم اکنون تعداد آپشن های موجود در بازه ی قیمتی سمند محدود می باشد و به نظر می رسد سیاست ایران خودرو این شرایط را برای بازار خودرو بوجود آورده باشد ... با حضور برند هایی همچون فیات ، فورد ، چری و کیا که معرف حضور دنیا در بازه ی قیمتی زیر 20 هزار دلار هستند می توان این فضای رقابت را به وجود آورد و در چنین بازار خودرویی است که می توان ضعف های یک خودرو ی ملی را آشکار نمود و مردم را وادار به انتخاب بد از بد و بدتر نکرد ...

 

یک گام به جلو..موفق باشید..!!

del.icio..us  digg  newsvine  furl    smarking  segnalo