X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
22 مهر 1386ساعت 03:22 ب.ظ

سلام..

 

 

 

رنو لوگان (تندر 90) _ ابتدا قرار بود در سه مدل E1، E0 و2E و با قیمت‌های 8میلیون و 600هزار تومان، 9میلیون و 500هزار تومان و 11میلیون تومان تولید و به بازار عرضه عرضه بشه اما پس از بوجود آمدن مشکلات قطعه سازان این خودرو تصمیم گرفتند تا اون رو با آپشن ها ی متفاوت و در 7 مدل با تفاوت قیمت حداقل 500 هزار تومان به بازار عرضه کنند ، مشکلاتی نظیر تامین قطعاتی همون آپشن‌های برقی، چراغ مه‌شکن و نمایشگر سفر که هنوز دلیلی برای عدم تهیه اون ها ارائه نشده .. همچنین در تمامی تیپ های ال نود ( تندر 90) قطعات پلاستیکی و پرسی مورد نیاز است که در تامین برخی از این قطعات هم با مشکل مواجه شده اند .

در این میان در مورد مدل E2  فول آپشن ال نود برای سود ده نگه داشتن بازار و به دلیل جور نبودن قیمت این مدل با امکاناتش فکر کردن به گونه ای ظلم به دیگر محصولاته بازه کارشناسان خودرو بر این عقیده هستند که امکاناتی نظیر : ایربگ، ABS، نمایشگر سفرو چراغ مه‌شکن برای خودرو های با قیمت حداقل 15 میلیون تومان هست و مدلی که حدود 11 میلیون تومان قیمت داره با این امکانات به محض ورود به بازار با افزایش چشمگیر قیمت روبرو می شه( هنم اکنون مدل E2 یا قیمت 14 میلیون تومان در بازار آزاد معامله می شه) و همچنین فروش خودرو های دیگر رو هم کساد می کنه به همین دلیل تولید مدل E2 متوقف شده و قراره به جای اون مدل E1CPSP که یک مدل از E2 پایین تره بدون امکانتی نظیر آپشن‌های برقی، چراغ مه‌شکن و نمایشگر سفر رو با مابه التفاوت 300 هزار تومان به متقاضیان این مدل تحویل بدن .

در ضمن قرعه کشی مرحله سوم به گونه دلگرمی برای متقاضیان تلقی می شه به این دلیل که هیچ کدام از کمپانی های مسئول هنوز به تعهدات قبلی خودشون عمل نکرده اند ( مرحله 1 و 2 قرعه کشی ) و مطمئنا این بحث جای تامل داره !

E           براساس اعلام شرکت پارس‌خودرو تاکنون سه هزار و 100دستگاه خودروی تندر – 90 در این شرکت تولیدشده که از مجموع خودروهای تولید شده تنها دو هزار و 500دستگاه خودروی تندر – 90 تحویل متقاضیان شده است. با توجه به آمار اعلام شده این شرکت از برنامه واگذاری خود به متقاضیان بازمانده و 700متقاضی که اسامی آنها در  مرحله اول و دوم از سوی شرکت پارس‌خودرو اعلام شده است، هنوز خودروی خود را تحویل نگرفته‌اند.

E           شرکت ایران‌خودرو نیز که موظف به تولید و تحویل 3هزار و 200دستگاه خودروی تندر – 90 به ثبت‌نام کنند‌گان شده بود. تاکنون موفق به تولید تنها 2هزار خودروی تندر -90 شده و 80درصد از تولیدات خود را به متقاضیان تحویل داده است و بیش از هزار و 500متقاضی خودروی تندر – 90 همچنان در انتظار تحویل خودروی خود هستند.

 

( با وجود مسائل بالا ، قرعه کشی مرحله سوم آیا معنایی جز دلگرمی می تواند داشته باشد؟؟)

 

v     در جدول ارائه شده زیر می تونید تفاوت های عمده ارائه شده 7 مدل تندر-90 رو مشاهده کنید :

 

 

 

del.icio..us  digg  newsvine  furl    smarking  segnalo