10 اردیبهشت 1387ساعت 12:42 ق.ظ

روزنامه دنیای اقتصاد در شماره سه شنبه آخرین قیمت انواع خودرو رو به همراه تحلیل بازار چاپ کرده ، برای دسترسی بهتر مطلب رو به صورت مستقیم در این قسمت قرار می دم :

شرکت هیوندای بهای کارخانه محصول آزارای خود را حدود یک میلیون تومان افزایش داده و به همین قیمت مدل معمولی این خودرو در بازار داخلی به  50میلیون و 600هزار تومان رسیده است.
این در حالی است که قیمت هیوندای آزارای فول فعلا همان 52میلیون و 500هزار تومان قبلی است.
خودروی مگان نیز که جزو وارداتی‌های محبوب به شمار می‌رود و خط تولید آن اخیرا در شرکت پارس‌خودرو افتتاح شده همچنان در مدل اتوماتیک دارای قیمت 36میلیون تومان بوده و مدل دنده‌ای آن نیز با بهای 31میلیون تومان در بازار داخل  خرید و فروش می‌شود.

  


تویوتا نیز که دو محصول سواری پرفروش در ایران دارد، تغییرات قیمتی خاصی در نمایندگان آن یعنی کمری و کرولا دیده نمی‌شود به نحوی که مدل کمری با قیمت 43میلیون و 500هزار تومان معامله می‌شود و بهای کرولا نیز 39میلیون تومان است.در میان خودروهای تولید داخل پژوپارس با جهش بهایی عجیب 450هزار تومان نسبت به روزهای اخیر گران شده و بهای آن در بازار به 18میلیون و 300هزار تومان رسیده است.این خودرو که جزو محصولات محبوب و پرفروش ایران‌خودرو است پس از افت فروشی که در قبال سهمیه‌بندی بنزین نصیبش شد، طی سال جدید در مسیر صعودی قیمت قرار گرفته است. این درحالی است که دیگر خودروی پرفروش این شرکت یعنی پژو405 اندکی ارزان شده و به 13میلیون و 850هزار تومان طی روزهای اخیر رسیده است. در میان محصولات سایپا نیز پراید با ارزانی 50هزار تومانی روبه‌رو و هم‌اکنون با قیمت 7میلیون و 600هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. در حالی که مدل دوگانه‌سوز آن همچنان 8میلیون و 200هزار تومان قیمت دارد. زانتیا نیز فعلا به کاهش بها رضایت نداده و بهای آن در حال حاضر 31میلیون و 500هزار تومان است.

 

del.icio..us  digg  newsvine  furl    smarking  segnalo