11 مهر 1387ساعت 04:38 ب.ظ

 

در طول سال هایی که با علاقه در این وبلاگ و تحت سیستم محترم بلاگ اسکای می نوشتم تجارب بسیاری در زمینه خودرونویسی بدست آوردم و حضور بینندگان عزیز و پیگیر وبلاگ همچنان مشوق کارم بوده !

به لطف خدا و همکاری دوست بسیار عزیزم مسلم حمزه نژادی پروژه ای رو که تصمیم داشتم سال گذشته به پایان برسونم امسال بالاخره اجرایی شد !

وبسایت  "کارایران دات آی آر" سایتی از روی تلاش برای بالا بردن کلاس نام کارایران و نویسندگی من نیست ، فضای خودرونویسی اینترنت مدتی است با سایت های خبری به سوی رسمی نویسی و کمبود اطلاعات پیرامون خودروسازان داخلی و خارج پیش رفته و سایت ها با هدف برگزاری نمایشگاه های تیونینگ و آپشن ، در یافت تبلیغات و قرار دادن مطالب کپی شده از وبلاگ ها و وبسایت های دیگر فعالیت می کنند . منابع اطلاعاتی ، مقایسات ، راهنمایی ها پیرامون خودرو های داخلی و خارجی به فروم ها و وبلاگ ها مختص شده و مرجع واحدی پیرامون این مساله به وجود نیامده است .

کارایران دات آی آر به دور از هر گونه کپی برداری و ترجمه مستقیم مطالب ، در دو حوزه خودرو های داخلی و خارجی و پوشش تمامی جوانب جهان خودرو از امروز رسما آغاز به فعالیت می کند .

از همین جا از تمام خودرونویسان دعوت می کنم تا در صورت تمایل به این وبسایت مطلب ارسال کنند !

برای تبادل لینک با وبسایت ، در قسمت نظرات اطلاع بدید ...

CARIRAN.ir   سایت تخصصی خودرو

موفق باشید ...!!

del.icio..us  digg  newsvine  furl    smarking  segnalo