X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
26 بهمن 1387ساعت 09:22 ب.ظ

اسپانسر شدن شرکت های و کمپانی های بزرگ جهان در رخداد ها و گرد همایی های جهانی امری طبیعی و عادی است . اما تعداد این اتفاقات خاص که اسپانسر های خاص را هم می طلبد در ایران آن چنان که باید زیاد نیستند اما در عوض شرکت های بزرگ با توانایی اسپانسر شدن بسیار زیاد هستند . سایپا هیچ کدام از این فرصت ها را از دست نداده است . شرکت سایپا با وجود داشتن باشگاه مستقل ورزشی با آن همه هزینه های زیادش علاقه زیادی به حضور در اکثر زمینه های دیگر دارد .

پر سر و صداترین رخدادی که سایپا را بیش از همیشه به اوج خبر ها رساند قرار داد اخیر این شرکت با فدراسیون فوتبال به عنوان اسپانسر تیم ملی بود . سایپا پس از امضای این قرار داد اعلام کرد از این توافق هیچ سودی نصیبش نمی شود اما در حقیقت و از نگاه ما مردم عادی مطمئنا این گونه نیست !

علم و ادب مشهد در لیگ فوتسال یکی از پر سابقه ترین وقدرتمند ترین تیم های حال حاضر است . این تیم نیز از سفره گسترده ی اسپانسری سایپا بی نصیب نیست .

جدیدترین اسپانسری و یکی از بزرگترین قله ها برای نشان دادن نام سایپا جشنواره فیلم فجر بود که سه اسپانسر عمده داشت:  شهرداری تهران ، بنیاد سینمایی فارابی و سایپا .

کنفرانس برند که یک کنفرانس بین المللی بود و در تهران برگزار شد نیز دیگر جایگاهی بودی که لوگو سایپا آن رامزین کرده بود .

 

جنرال موتورز و تویوتا بی شک غول های جهان خودروسازی هستند ولی آیا این خودرسازی های باشگاه های شخصی ورزشی دارند ! خیر تنها قرار گرفتن لوگوی این شرکت ها روی سینه یک تیم می تواند تمام نیاز های آن ها را به عنوان یک اسپانسر تبلیغاتی تامین کند . حال با این اوضاع آشفته صنعت خودرو ما که تازه در حال شکل گرفتن و گرد و خاک کردن در جهان است ایجاد مشغولیت جدیدی به عنوان ورزش که وقت خاصی را از مدیریت مجموعه خواهد گرفت چه سیاستی است که بین شرکت های صنعتی بزرگ ایرانی جا افتاده است و قدمت زیادی نیز دارد .

del.icio..us  digg  newsvine  furl    smarking  segnalo