1 آذر 1387ساعت 09:49 ب.ظ

http://picbite.com/tempimages/o8384mrnvc.jpg 

نمایشگاه لس آنجلس دیروز آغاز به کار کرد و تا 30 ام نوامبر ادامه خواهد داشت .

3 میلیون نفر در خط بیکاری ، پژو سیتروئن 2900 نفر را اخراج می کند ، خودروسازان اروپایی و آسیایی تنها امید آمریکایی ها ، جنرال موتورز دست به دامن کانادا .. نمایشگاه امسال لس آنجلس با این وجود با شکوه آغاز به کار کرد . تمامی خودروسازان قدرتمند ظاهر شده اند و مثلث ماسل کار های دوج ، فورد و شورلت جذاب ترین رقابت 2010 ها را تشکیل داده است .

این جا مرکوری هم خودرویی را برای رونمایی آورده – مزدا 3 قرار است به صورت کامل معرفی شود – 45 خودروی سبز الکتریکی و هیبرید سهم عمده ای از تازه های نمایشگاه را تشکیل می دهند – 16 کانسپت که هوندا و دوج هر کدام با دو سهم بزرگترین مفهومی آوران به نمایشگاه بوده اند – 14 خودرو برای معرفی به بازار آمریکا رونمایی می شوند که تمامی آن ها در نمایشگاه های قبلی به ویژه در نمایشگاه پاریس به طور کامل معرفی شده اند – و در آخر 19 محصول جدید از ابر خودروسازان و بزرگان دنیای خودرو به عنوان گل های سر سبد نمایشگاه برای نخستین بار رونمایی خواهند شد که در این بین تنها 3 خودرو هیبرید و یک خودرو الکتریکی از مینی حضور دارد .

رقابت طراحی خودرو ها برای سال 2025 بخشی دیگر از نمایشگاه لس آنجلس را تشکیل می دهد که طرح های 17 ساله برترین ها ی دنیای خودرو شامل 9 طرح در آن شرکت می کنند .  

http://picbite.com/tempimages/o8385hmegg.jpg

 

del.icio..us  digg  newsvine  furl    smarking  segnalo