X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
27 آذر 1387ساعت 07:11 ب.ظ
سلام .. 
باز هم به شما بازدید کننده های دوست داشتنی اعلام می کنم تمام فعالیت های این وبلاگ در زمینه مطالب ماشینی به سایت CARIRAN.ir منتقل شده و این وبلاگ از این به بعد تنها جنبه یادداشت های شخصی من رو خواهد داشت که بیش تر به حاشیه صنعت خودرو مربوط می شه .
امروز خوشحالم ، چون فکر می کنم سایت cariran.ir تونسته طیف مخاطب هاشو از بین مخاطب های فعلی این وبلاگ و مخاطب های جدید جذب کنه و روز به روز آمار نظرات وبازدید هاش رو به افزایش باشه . در طول این مدت به دنبال علاقه مندان زیادی بودم تا سبک جدیدی از مطالب ماشینی رو در سایت معرفی کنیم .
از جهتی ناراحتم که چرا برخی ارزش ها و حرکت های انقلابی در سایت آن گونه که باید دیده نمی شه اما باور دارم که حتی اگه یک نفر هم باشه که هر روز صبح با نشستن پشت کامپیوتر این سایت رو به عنوان یکی از اولین انتخاب هاش برای بازدید در نظر داره سوخت ادامه کارم رو در این سایت تامین می کنه .
بدبین نیستم و کارایران دات آی آر رو یه سایت کوچیک ماشینی مثل بقیه سایت ها نمی بینم بلکه درون سایت خیلی چیز های جالب و جدید می بینم که از چشم خیلی ها غافل می مونه در حالی که می تونه براشون جالب باشه و در برخی موارد به دردشون بخوره !
ما مانند بسیاری دیگر از سایت ها خبر های روز خبرگزاری ها را به عنوان مطالب در سایت قرار نمی دهیم بلکه تمامی مطالب اختصاصی و تالیف نویسنده های پایگاه cariran می باشند ، همچنین پای بندی به این اصل همیشه برای ما به عنوان یکی از پر اهمیت ترین موارد در دستور کار خواهد بود .

برنامه ای که اجرایش در سایت شروع شده :
برای مثال ، سامانه ای که زحمت زیادی برای راه اندزای اون کشیدیم ... سامانه اطلاعات دارندگان خودرو شخصی . در این سامانه کسانی که خودرو شخصی دارند با ورود به قسمت " ارسال اطلاعات خودرو " اطلاعاتی نظیر مزایا ، عایب ، دلیلی انتخاب و دیگر دانسته ها از خودرو شخصی خودشون رو وارد می کنند و در آخر به خودرشون از 9 نمره می دهند . پس از زدن کلید " بفرست " اطلاعات وارد شده شما در سیستم ثبت می شود . اما این اطلاعات به چه دردی می خورند . شخصی که قصد خرید خودرو دارد با ورود به صفحه اول نی سامانه و وارد شدن به بخش " نمایش اطلاعات سامانه " می تونه تمامی فرم های پر شده توسط افرادی که خودرو شخصی دارند رو مشاهده کنه ، اما این فرد قصد خرید خودرو خاصی رو داره و تمایل داره تا از اطلاعات افرادی استفاده کنه که خودرو مورد نظر ایشون رو داشتند و فرم سایت رو پر کردند ، بنا بر این در قسمت جستجو ک هبالای صفحه است ، نام خودرو مورد نظرش رو تایپ می کنه و تمامی فرم هایی که صاحبشون این خودرو رو داشته نمایش داده می شن . بر این اساس و تجربیات دوستانی که این فرم ها رو پر کرده بودند ، فرد بازدید کننده می تونه نظر مردم رو در مورد خودرو مورد نظرش بدونه !!! 
حالا ، دوستانی که خودرو شخصی دارند و تمایل دارند در این طرح ما رو همیاری کنند ، اینجا : ارسال اطلاعات خودرو "
و دوستانی که تمایل دارند تا فرم های پر شده رو مشاهده کنند اینجا " مشاهده اطلاعات سامانه " 
کلیک کنید .

برنامه ای انقلابی برای آینده نزدیک :
در آینده نزدیک از طراحان خودرو چه آماتور و چه حرفه ای دعوت می کنم تا در طرح بزرگ سایت کارایران شرکت کنند . این طرح با این موضوع برگزار می شه که " خودرو ملی ایران را شما طراحی کنید " ، طرح ها همه در سایت نمایش داده خواهند شد و بحث داغی را به وجود خواهند آورد ، تا کنون حدود 3 الی 4 نفر آمادگی برای شرکت در این طرح را اعلام کرده اند ، شما هم اگر خودتان یا دوستانتان در این زمینه میتوانند در رقابت شرکت کنند به ما اطلاع دهید تا در صورت وجود داشتن پتانسیل مورد نیاز برای این طرح آن را اجرا بگذاریم .


برنامه هایی که شما پیشنهاد می دهید :
بار ها شده در بازدید از سایت های گوناگون ایده هایی در ذهن داشتید که فکر می کردید در صورت اجرا در آن سایت ، نوآورانه و جذاب باشد . ما همیشه پذیرای این ایده ها در cariran.ir هستیم ، برای ارسال ایده ها و پیشنهاد ها روی " ارتباط با ما " کلیک کنید .

del.icio..us  digg  newsvine  furl    smarking  segnalo