X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
10 آذر 1387ساعت 11:13 ب.ظ

http://picbite.com/tempimages/o9072etjpk.jpg

7 آذر ، نخستین تست یک خودرو داخلی ، نخستین فرصتی که رنو پارس بر اساس باور خودش نسبت به تندر به خبرنگاران داد تا سهمیه غرورش را که روی تندر خرج کرده بود به اثبات برساند و بسیار تازه های دیگر از یک دست اندر کار خودرو ایرانی بهانه هایی بودند که بنده ی حقیر را هم سفر دیگر خبرنگاران حوزه خودرو راهی اصفان کرد .

تور از 7  آذر از تهران و محل دفتر مرکزی رنو پارس با 4 دستگاه تندر در تیپ های مختلف آغاز شد و تا ۹ آذر ادامه داشت .  مسیر رفت به سمت اصفهان از طرف استان مرکزی انتخاب شد تا با شرایط نیمه کوهستانی جاده و راه هایی با جغرافیا خاص منطقه تست این خودرو در فاز اول با جاذبه ها و دیدنی های مسیر همراه شود . روز وسط کار برای بازدید ها و مکان های تاریخی در اصفهان اختصاص یافته بود اما خبرنگاران ماجرا جو فرصت را غنیمت شمردند تا در پیست اتومبیل رانی اصفهان رسالت سفری خود را با انجام تست های گوناگون ، بررسی و اندازه گیری پارامتر های این خودرو ثابت کنند . نتایج تست در مطالب بعدی برای دوستان اینترنتی منتشر خواهد شد .

روز آخر وقت بازدید از نمایندگان رنو پارس و سوال و جواب از آن هایی بود که پیشرفت مرکز نمایندگی شان را مدیون تکنولوژی و استاندارد هایی بودند که رنو پارس به صورت الزام به آن ها ارئه کرده بود .

 

 http://picbite.com/tempimages/o9073ezcca.jpg

del.icio..us  digg  newsvine  furl    smarking  segnalo