X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
18 مرداد 1386ساعت 04:14 ب.ظ

سلام... باور کنید تا حالا تو وضعیتی فلاکت بار تر از این مطلب ننوشته بودم تقریبا از کل سیستم و برنامه ها فقط internet connection و internet explorer کار می کنن ، البته ویندوز هم به جای خودش ... داره نفسای آخرشو می کشه !

با استفاده از موتور ملی از شهریور ماه – سمند ملی تر می شود—

دومین موتور از خانواده موتور ملی به نام 1700 سی سی پرخوران در اوایل شهریور ماه امسال آماده نصب بر روی خودرو سمند می شود.
محمد زالی مدیر پروژه موتور ملی با بیان این مطلب افزود: این اولین نمونه آزمایشی سمند با موتور 1700 سی سی پرخوران است.
موتور این خودرو با 156 اسب قدرت و گشتاور بالاتر از 200 نیوتن متر، قابلیت نصب بر سمند سورن ، سمند سریر و تمامی خودروهای کلاس دی و ای و بالاتر را دارد و پیمایش خودرو در حالت گازسوز بالاتر از 300 کیلومتر با یک مخزن صد لیتری است.
پروژه موتور ملی ایران از سال 83 آغاز شد و پیش تولید آن اسفند 85 به بهره برداری رسید .
شایان ذکر است پروژه موتور ملی به تازگی به عنوان برترین پروژه ی تحقیقاتی کشور برگزیده و موفق به کسب نشان تحقیق و توسعه شد.

و اما سورن - بالاخره بعد از  ۴ سال که از معرفی سورن می گذره ، اولین خبر مبنی بر تاریخ دقیق عرضه ی اون به بازار توسط معاونت مرکز توسعه محصولات جدید ایران خودرو ارائه شد ، ۲۰۰ دستگاه برای مرداد ماه و ۴۰۰ دستگاه برای شهریور ، امیدواریم این تعداد تولید در دنباله ی همین تصاعد قرار داشته باشن ، البته این امیدواری از جهتی مربوط به ثبت نام کنندگان هم می شه ...چون ممکنه متقاضیان سورن هم به سرنوشت ال نودی ها دچار بشن !..البته با این فرق که در پروزه ال نود سیاست مدارای فرانسوی با ایرانی ها طرف بودن .. ولی برای سورن سیاست خود به خودی اجرا می شه !

در طرح اولین تولید این خودرو که تا دی ماه ادامه داره از یک پلت فرم و طراحی داخلی استفاده می شود واز تاریخ آغاز طرح دوم که از اوایل دی ماه کلید می خورد تزئینات داخلی جدید و آپشن های جدید به سورن اضافه می شوند ....

ایران خودرویی ها همچنین از تولید اکسل جدید در ایران خودرو خبر دادن،  این اکسل مراحل نهایی طراحی را طی می‌کند و فاز مطالعاتی آنها نیز بر روی خودرو‌های جدید انجام شده است. اکسل جدید هم اکنون در مرحله امکان‌سنجی است ....

خدا رو شکر ، زنده موندیم و تونستیم ؛ اکسل ملی؛ رو هم ببینیم ، ایشالا نوبت به پیچ و مهره ی ملی هم می رسه که بعدش ایران خودرویی ها وعده بدن که از سال بعد سمند با پیچ و مهره ی ملی تولید می شه !!!

یک گام به جلو..موفق باشید..!!

del.icio..us  digg  newsvine  furl    smarking  segnalo