X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
7 تیر 1387ساعت 12:39 ب.ظ

پروژه بعدی مطالب وبلاگ کارایران معرفی 7 محصول فیات در ایران هست که قراره توسط شرکت خودروسازان بنیان توسعه صنعت پارس (تاپکو) به بازار های داخل عرضه بشه .. در چند مطلب قبل به بررسی 5 محصول مورد نظر این شرکت برای عرضه بازار های ایران پرداختم و شمای کلی از این خودرو ها در خارج از کشور رو بهتون معرفی کردم اما در این مطالب قصد دارم به معرفی محصولات قطعی انتخاب شده برای ایران بپردازم و هر خودرو رو در مطلبی جداگانه معرفی کنم .. پس منتظر باشید ..

 

 

 

 

فیات اینگونه به ایران می آید :

خبری از خبرگزاری موج  در 4 سال پیش بیانگر پیشرفت این موضوع  است :

 

قرار است شرکت بنیان توسعه صنعت پارس(بن رو) فعالیت خود را با تولید تاکسی های Siena و آمبولانس های ون Doblo آغاز کند.به گفته مسئولان فیات، مینی ون Multipla، وانت Strada و دیگر خودروهای فیات نیز در ادامه فعالیت این شرکت تولید خواهد شد. بهمن ماه 1383، شرکت خودروسازی فیات ایتالیا و شرکت بنیان توسعه صنعت پارس موافقتنامه همکاری مشترک خود را به منظور تولید و فروش اتومبیل های فیات در ایران نهایی کردند.براساس این گزارش؛ منوچهر غروی رئیس هیات مدیره شرکت بنیان توسعه صنعت پارس، وعده تولید و عرضه خودروهای فیات را پاییز 1384 اعلام کرد بطوریکه طی سال اول تولید، 35 درصد محصول فیات ساخت داخل باشد.وی ظرفیت تولید برای فاز اول را نیز تولید 100 هزار دستگاه خودرو دانست که پس از تکمیل ظرفیت به تولید 250 هزار خودرو در سال خواهد رسید.مهندس غروی میزان سرمایه گذاری در این پروژه را 200 میلیون یورو اعلام کرد و قیمت خودروهای تولیدی فیات در ایران را نیز بین 80 تا 170 میلیون ریال دانست.

یادآور می شود که در بهمن ماه 1383 وعده تولید محصولات فیات در مدل های فیات پالیو هاچ بک، سی نا مدل سدان، ادونچر مدل استیشن واگن، وانت استردا به همراه خودروهای دوبلو و مالتی پلا با قابلیت استفاده از دو نوع سوخت بنزین و CNG در ایران داده شد.

del.icio..us  digg  newsvine  furl    smarking  segnalo